Muskelskjelettseminar 2021 – nevrologi med Olaf Fjeld

Muskelskjelettseminar 2021 – nevrologi med Olaf Fjeld

19 mars – 2021 Sted: Oslo kongressenter / Arr: Manuellterapeutenes Servicekontor og Norsk Manuellterapeutforening

HVORFOR?

Manuellterapeutenes Servicekontor og Norsk Manuellterapeutforening har tradisjon for å arrangere et årlig muskelskjelettseminar. I 2021 vil seminaret, pga. covid-19, gjennomføres som et dagsseminar.

Temaet i år er en oppfølging og komplementering av de populære nevrologikursene med nevrolog Olaf Fjeld. 

HVOR?

Seminaret vil arrangeres som en hybridløsning. Det vil være mulig å delta ved fysisk oppmøte på Oslo Kongressenter. Antallet deltakere ved fysisk oppmøte er imidlertid sterkt redusert pga. covid-19. Det vil derfor være mulig å følge opplegget via livestream på Zoom. Det vil være mulig å stille foreleser spørsmål direkte via chat.

FOR HVEM?

Nevrologidagen er åpen for manuellterapeuter, fysioterapeuter, leger, kiropraktorer og annet autorisert helsepersonell som behandler muskel- og skjelettpasienter.

Vi håper å se deg som deltaker, enten fysisk eller på nett!

 

16 oktober – 2026

Idrettsmedisin – også livestream!

Radisson RED Oslo Økern, Lørenfaret, Oslo, / Arr: Norsk Manuellterapeutforening
Les mer
17 oktober – 2026

Oppfriskningskurs – Temporomandibulær dysfunksjon (TMD)

Norsk Kiropraktorforening, Lilleakerveien 31, 0283 Oslo, Norway / Arr: NMF og NKF
Les mer
23 oktober – 24 oktober 2026

Kurs 3 – Diagnostisk ultralyd, muskelskjelett

Oslo / Arr: Manuellterapeutenes Servicekontor
Les mer
27 oktober – 2026

Eksamensforberedende kurs for manuellterapi-studenter

Folkets Hjørne, Youngs gate 11, Oslo / Arr: Norsk Manuellterapeutforening
Les mer
28 oktober – 2026

Hvordan få treningsvaner som varer – også når motivasjonen svinger

Webinar / Arr: Norsk Manuellterapeutforening
Les mer
29 oktober – 30 oktober 2026

Høstkurs 2026

Radisson Blue Scandinavia Hotel, Oslo / Arr: Norsk Kiropraktorforening
Les mer